Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Monako

Satılık Emlak Monaco

Prensipte ikamet eden az sayıda vatandaşın yüksek alım gücü, Akdeniz kıyılarına bakan şehir devletini orta-yüksek kaliteli ürünler pazarlayan yabancı şirketler için ideal bir yer haline getirmektedir.

Monako Prensliği, yaklaşık 38.000 nüfuslu bir nüfusa sahip, 2 kilometrekarelik bir alana yayılan bir bölgeye sahiptir. Küçük coğrafi ve demografik boyutları, dünyadaki olumlu imajı gösterme konusundaki muazzam yeteneği ile ters orantılı olduğundan, Prenslik aslında lüks sektöründeki özel ürünlerin prestijli bir vitrini haline gelmiştir.

Monako'da satılık birçok ilginç özellik var.

Monaco'nun ekonomisi mükemmel bir sağlık kaynağına sahip. Neredeyse yedi yıldır devlet bütçesi, ekonominin dikkatle yönetilmesi sayesinde, Katma Değer vergisi (KDV) tarafından üretilen gelire bağlı olarak artan bir şekilde ekonominin dikkatli bir şekilde yönetilmesi sayesinde fazladır. Avrupa Birliği, Monegask ekonomisinin şu andaki erdemli fazını kabul etti ve Monako'yu tüm vergi cennetleri listesinden atlayarak uluslararası yatırımcıları Prensliği seçmeye ve yeni yabancı sakinleri çekmeye yönlendirdi.

Lüks emlak piyasasında, Monaco Prensliği, dünyanın en pahalı evlerinin en üstündeki dördüncü ardışık zaman için teyit edilir ve ülkesinde Monako'da satılık birçok lüks mülk bulabilirsiniz.

Bir daireye sahip olmak sadece bir durum sembolü olarak değil, aynı zamanda pratik avantajlar sunar. Fransa'ya ve Kuzey İtalya'ya stratejik erişim ve Nice Uluslararası Havaalanı'na (Fransa'nın en yoğun üçüncü havalimanı) 5 dakikalık bir helikopter uçuşu ile Monaco, sözde "küresel treyler" için cazip bir rezidans yapmaktadır.

Ayrıca, Prenslik'te bir konut sahibi, mülk sahibinin Monako'da ikamet izni almasına ve dünyanın her yerinden diğer nüfuzlu işadamlarıyla yakın temas halinde olmasına izin verebilir. Prensliğin büyüklüğü aynı zamanda yeni projelerin sayısını da güçlü bir şekilde sınırlıyor ve bu da Monaco'da satılık mülklerin değerine esneklik katar.

  •  
    Monako'ya taşınıyorum. Soytar ve Monako'da yaşa.

      Avrupa'nın en zengin gerçekliklerinden biri olan Monako Prensliği, yatırımcıların gözünde hiçbir zaman çekiciliğini yitirmedi. Bugün, Monegasque gerçekliği, Realigro mini rehberinin tartışmasız yıldızı olacak. Kaçınız yeni bir yere taşınmak istersiniz? Sıfırdan başlayıp sizin için daha uygu ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 25919

Satilik İşyeri, Monako, Monte Carlo, Monte Carlo, monaco

Reserved negotiation
Satilik
İşyeri

80 m²
21 yıl "SAM" toplumu uzak verin. - Satınalmak / Satılık / kira arabaları - tekneler - Hareket İthalat / İhracat: lisansları. Ciro 14 M - Net gelir f...
Cod. 17731

Satilik Diğer (Konut), Monako, Monte Carlo, Limone Piemonte, S.Lorenzo - Colle di Tenda

39,329,850.00TRY
Satilik
Diğer (Konut)

350 m²
Mülkiyet "in kayak bölgesinin ortasında 1500 metre rakımda, Limonetto, 'Colle di Tenda', İtalyan tarafında muhteşem bir doğal çevre dağlarında yer ala...
UNAVAILABLE
Cod. 11716

Satilik 4 Yatak Odası, Monako, Monte Carlo, Monte Carlo, Monte Carlo

103,381,320.00TRY
Satilik
4 Yatak Odası

117 m²
2 dükkan için plajları ve yatak odalı apt Monte Carlo. Yakınlarında saat güvenlik, 24 blok ile kule kat prestijli 21. Beautiful 117m ² daire üzerinde ...
UNAVAILABLE
Cod. 8464

Satilik 2 Yatak Odası, Monako, Monte Carlo, Monte Carlo, Monaco

Reserved negotiation
Satilik
2 Yatak Odası

45 m²
yenileme
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB